PULLTEX, WINE ICE CUBE INOX

1.150 ден

51 in stock

SKU: 109-222-00 Категории: ,

Коцки мраз од не’рѓосувачки челик кои ќе го одржат вашиот пијалок совршено свеж, без да го разводенат. Заоблената форма е таква да одговара на чаши за бело вино.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, WINE ICE CUBE INOX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *