PULLTEX, PWC NAUTILUS FLASK & OZ

1.900 ден

7 in stock

SKU: 109-408-00 Категории: ,

Плоска: Капацитет 16 цл. со прозорец што овозможува да се контролира нивото на неговата содржина. Џебна величина. Изработено од не’рѓосувачки челик.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC NAUTILUS FLASK & OZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *