PULLTEX, ECOPACK NIGOTA

120 ден

SKU: 119-923-01 Категории: ,

Овој PVC диск спречува капките да паднат на масата при послужување на виното. Неогвиот модерен дизајн оневозможува да се лизне внатре во шишето.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, ECOPACK NIGOTA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *