PULLTEX, PWC WINE SET DE LUXE

2.350 ден

10 in stock

Комплетите „Пултекс“ ги комбинираат најдобрите отворачи со другите додатоци за служење на вино.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC WINE SET DE LUXE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *