PULLTEX, THERMOMETER MONZA

690 ден

9 in stock

SKU: 109-412-00 Категории: ,

Дигитален термометар дизајниран за секојдневна употреба. За да се активира термометарот, притиснете на сензорот за температура лоциран во центарот на темрометарот. За да го исклучите, едноставно отстранете го од шишето. Неговата овална форма овозможува совршена примена на секаков тип на шишиња.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, THERMOMETER MONZA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *