PULLTEX, PWC ELECTRIC CORKSCREW MONZA

2.000 ден

ЕЛЕКТИЧЕН ОТВОРАЧ ЗА ВИНО ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

10 in stock

SKU: 107-844-00 Категории: ,

Моќната батерија на електричниот отворач на Monza овозможува отворање до 30 шишиња со само едно полнење. Оваа верзија на Monza, исто така, вклучува секач за фолија дизајнирана на начин да се користи како држач за отворачот, обезбедувајќи совршена стабилност. Овој корисен производ е лесен за употреба, извлекувајќи ја тапата за 6-7 секунди. Со едноставно притискање на долното копче, спиралата ќе влезе во тапата и ќе ја извлече. За да го оставрите тоа, притиснете го копчето нагоре за да ја извлечете тапата надвор.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC ELECTRIC CORKSCREW MONZA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *