PULLTEX, PWC COMPLETE ESSENCES SET

6.900 ден

1 in stock

SKU: 107-763-00 Категории: ,

Збир на вински ароми за едукација на сетилото за мирис разликувајќи ги различните миризливи ноти во виното. 12 тестери со вкусови за црвеното вино, 12 тестери за белото вино и 16 тестери за најсложените ароми. Во комплетот е вклучена брошура што ги објаснува и опишува аромите.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC COMPLETE ESSENCES SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *