PULLTEX, PWC WHITE WINE ESSENCES SET

2.200 ден

5 in stock

SKU: 107-765-00 Категории: ,

Сет од вински ароми за едукација на сетилото за мирис разликувајќи ги различните миризливи ноти во виното. 12 тестери со вкусови за бело вино. Во комплетот е вклучена брошура што ги објаснува и опишува аромите.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC WHITE WINE ESSENCES SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *