PULLTEX, PWC WINE & CHAMP STARTER SET BLACK

890 ден

7 in stock

Starter Set вклучува 5 основни додатоци за вино:
ладилник за вино за да се задржи виното на вистинската температура;
идентификатор за чаша; стопери за мирно и пенливо вино
и отворач ClickCut со двојна рачка.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC WINE & CHAMP STARTER SET BLACK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *