RIEDEL, BAR DSG RETAIL ROCKS GLASS

990 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206529278 Категории: ,

Rocks Glass е дел од најновата револуционерна колекција од RIEDEL Barware, наречена Drink Specific Glassware. Оваа чаша е совршена за мешаните коктели, а е специјално големина за мраз со голем формат. Уште повеќе, неговиот интелигентен дизајн покажува точна мерка од 60 ml / 2oz за уредно и ефикасно истурање. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, BAR DSG RETAIL ROCKS GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *