SOMMELIERS TINTO RESERVA GLASS

2.110 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

SKU: 900620611937 Категорија:

Колекција: Sommeliers

Препорачуваме за: Tinto Reserva

Број: 4400/31

Година: 1987

Висина: 248 mm, 9-3/4″

Волумен: 620 ccm, 21-7/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS TINTO RESERVA GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *