TAITTINGER, COMTES DE CHAMPAGNE BLANC 2012, 0.75L

11.790 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:
Регион:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “TAITTINGER, COMTES DE CHAMPAGNE BLANC 2012, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *