TAITTINGER, CUVEE PRESTIGE ROSE 1.5L

8.500 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:
Регион:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “TAITTINGER, CUVEE PRESTIGE ROSE 1.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *