TUSSOCK JUMPER, CHENIN BLANC 2020, 0.75L

930 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:
Странски Винарии:

Регион:
Сорта:
Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “TUSSOCK JUMPER, CHENIN BLANC 2020, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *