BOVIN, SV. TRIFUN FINE RAKIJA 0.5L

620 ден

SKU: БОВИНРАКИЈАТРИФ. Категорија:

Bovin Fine Rakija претставува карактеристичен бленд произведен од вино од сопствените насади. Хармонична е и добро балансирана, со овошен и мазен вкус. Се служи како аперитив или дигестив.

Дополнителни Информации

Земја:

Македонски винарии:

Регион:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “BOVIN, SV. TRIFUN FINE RAKIJA 0.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *