BOVIN, NATURAL YELLOW GRAPE BRANDY 0,5L

390 ден

SKU: БОВИН РАКИЈА Категорија:

Природна жолта лозова ракија произведена со класична технологија користена со векови од античките Македонци. Се служи како аперитив или дигестив.

Дополнителни Информации

Земја:

Македонски винарии:

Регион:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “BOVIN, NATURAL YELLOW GRAPE BRANDY 0,5L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *