BOVIN, SV. TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0,5 L

599 ден

Категорија:

Бовин Премиум Ракија претставува специјален микс произведен од бели вина. Хармонична со зрел вкус и примамлива арома на карамела, тутун и чоколадо. Се служи како аперитив или дигестив.

Дополнителни Информации

Земја:

Македонски винарии:

Регион:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “BOVIN, SV. TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0,5 L”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *