CHATEAU DE GIGOGNAN, CLOS DU ROI CHATEAUNEUF-DU-PAPE, 0.75L

2.500 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:

Сорта:

, ,

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “CHATEAU DE GIGOGNAN, CLOS DU ROI CHATEAUNEUF-DU-PAPE, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *