CORAVIN, MODEL THREE

10.600 ден 9.010 ден

КОРАВИН ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА НА ПАКУВАЊЕ

Одликувајќи се со пријателски и функционален дизајн, Модел Три е совршен за секојдневно пиење вино. Нови и подобрени SmartClamps™ овозможуваат на системот лесно да работи, лесно да се затвори секое шише. Едноставно вметнете, ставете и истурете — а потоа оставете го остатокот од шишето со недели, месеци, па дури и години!

Вклучува 2 Coravin чисти капсули и 1 капа на завртки за Coravin.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “CORAVIN, MODEL THREE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *