VINUM, RIESLING GRAND CRU

2.600 ден

КОМПЛЕТ ЧАШИ, КУПИ 3 ДОБИЈ 4 ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

1 in stock

SKU: 9006206515349 Категории: ,

Колекција: Vinum
Препорачуваме за: Riesling Grand Cru
Број: 6416/15
Година: 1992
Висина: 210 mm, 8-1/4″
Волумен: 400 ccm, 13 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VINUM, RIESLING GRAND CRU”

Your email address will not be published. Required fields are marked *