FRESCOBALDI, CASTELGIOCONDO 2019, 0.75L

3.750 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Сорта:

Берба:

Регион:

Странски Винарии:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “FRESCOBALDI, CASTELGIOCONDO 2019, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *