GRAPE PINOT NOIR, NEBBIOLO GLASS

1.100 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 906206514939 Категории: ,

Колекција: Grape

Препорачуваме за: Pinot / Nebbiolo

Број: 6404/07

Година: 2006

Висина: 235 mm, 9-1/4″

Волумен: 700 ccm, 24-3/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “GRAPE PINOT NOIR, NEBBIOLO GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *