VINUM CHAMPAGNE GLASS

1.320 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206527175 Категории: ,

Колекција: Vinum

Препорачуваме за: Champagne

Број: 6416/08

Година: 1986

Висина: 225 mm, 8-7/8″

Волумен: 160 ccm, 5-5/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VINUM CHAMPAGNE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *