VINUM RIESLING GRAND CRU GLASS

1.320 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

Колекција: Vinum

Препорачуваме за: Riesling Grand Cru

Број: 6416/15

Година: 1992

Висина: 210 mm, 8-1/4″

Волумен: 400 ccm, 13 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VINUM RIESLING GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *