RIEDEL, OUVERTURE + GIFT

2.750 ден

Out of stock

SKU: 9006206524389 Категории: , ,

Со платени 6 чаши добиватe 1 РИЕДЕЛ ‘Apple NY’ декантер бесплатно. Овој сет содржи 6 парчиња ‘ Ouverture’ Магнум и 1 парче РИЕДЕЛ ‘Apple NY’ декантер. Идеално за да го подарите како подарок или да го уживате за себе. Големината на чинијата помага да се ослободат аромите на виното, да се потенцира овошјето и да се балансираат танините.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, OUVERTURE + GIFT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *