H₂’O’ CLASSIC BAR WHISKY GLASS

800 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

5 in stock

SKU: 9006206513116 Категории: ,

Колекција: O-Riedel

Препорачуваме за: Whisky

Број: 0414/02

Година: 2005

Висина: 100 mm, 3-7/8″

Волумен: 430 ccm, 15-1/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “H₂’O’ CLASSIC BAR WHISKY GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *