H₂’O’ LONGDRINK, BEER GLASS

760 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

Категорија:

Колекција: O-Riedel

Препорачуваме за: Longdrink

Број: 0414/03

Година: 2005

Висина: 145 mm, 5-5/82

Волумен: 650 ccm, 22-7/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “H₂’O’ LONGDRINK, BEER GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *