SOMMELIERS SINGLE MALT WHISKY GLASS

1.700 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

4 in stock

SKU: 9006206212002 Категории: ,

Колекција: Sommeliers

Препорачуваме за: Single Malt Whisky

Број: 4400/80

Година: 1992

Висина: 115 mm, 4-1/2″

Волумен: 200 ccm, 7 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS SINGLE MALT WHISKY GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *