KARTAL WINERY, VRANEC LATE HARVEST, 0.75L

760 ден

Дополнителни Информации

Земја:

Македонски винарии:

Сорта:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “KARTAL WINERY, VRANEC LATE HARVEST, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *