MONTE DEL FRA, RECIOTO DELLA VALPOLICELLA CLASSICO DOCG 2016 0.5L

1.760 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:
Земја:

Странски Винарии:
Берба:

Сорта:

,

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “MONTE DEL FRA, RECIOTO DELLA VALPOLICELLA CLASSICO DOCG 2016 0.5L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *