MONTE DEL FRA, TOSA PINOT GRIGIO DELLE VENEZIE DOC 2022 0.75L

480 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Странски Винарии:
Земја:

Регион:

Сорта:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “MONTE DEL FRA, TOSA PINOT GRIGIO DELLE VENEZIE DOC 2022 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *