PULLTEX, COOLER POT WHITE

850 ден

4 in stock

SKU: 109-630-00 Категории: ,

Киблата за ладење претставува иновативен тип на ладилник за вино со пакување од гел кое што се вади. Искусете го “кулeр” начинот на сервирање на виното на совршената температура и зачувајте место на вашата трпеза

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, COOLER POT WHITE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *