PULLTEX, DECANTER BRUSH CLEANER

400 ден

18 in stock

SKU: 109-402-00 Категории: ,

Флексибилна четка изработена од полуригиден материјал која достигнува до дното и ќошевите на декантерот. Ги отстранува нечистотиите на дното. Може да се мие во машиња за миење садови

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, DECANTER BRUSH CLEANER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *