PULLTEX, PWC COOLER BAG TO GO 2 BOTTLE

900 ден

6 in stock

SKU: 109-619-00 Категории: ,

Торба за ладење со рачки со капацитет за две шишиња. Оваа торба е дизајнирана за транспорт на две шишиња мирно или пенливо вино на ладен начин. Таа мора да се чува во фрижидер минимум еден час пред да е спремна за употреба. Модерниот дизајн и практичната функционалност ја прават оваа торба да биде суштински аксесоар за љубителите на вино кои сакаат да однесат ладно вино до домот на нивните пријатели.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC COOLER BAG TO GO 2 BOTTLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *