RIEDEL ”O” THUMBS DECANTER

3.900 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206311293 Категории: ,
Име: O
Број: 1414/13
Година: 2006
Висина: 225 mm, 8-7/8″
Волумен: 980 ccm, 34-1/2 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL ”O” THUMBS DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *