RIEDEL MERLOT DECANTER

650 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206513130 Категории: ,

Име: Merlot декантер

Број: 1440/14

Година: 2004

Висина: 240 mm, 9-1/2″

Волумен: 970 ccm, 34-1/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL MERLOT DECANTER”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *