PULLTEX, PWC RED WINE ESSENCES SET

2.200 ден

1 in stock

SKU: 107-764-00 Категории: ,

Збир на ароми на вино за едукација на сетилото за мирис, разликувајќи ги различните миризливи ноти во виното. 12 тестери со вкусови за црвеното вино. Во комплет е вклучена брошура што ги објаснува и опишува аромите.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC RED WINE ESSENCES SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *