PULLTEX, PWC SATURN WINE STOPPER

720 ден

СТОПЕР ЗА ВИНО ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА НА ПАКУВАЊЕ

20 in stock

SKU: 109-502-00 Категории: ,

Стопер и сипувач за шампањ и вино. Уредот за сипување се отвора и затвора со гравитација и лесно се фиксира на шишето. Неговиот внатрешен раб е заострен за да се избегне истурање на капки.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC SATURN WINE STOPPER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *