RIEDEL, APERITIVO SET

1.650 ден

ЧАТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

1 in stock

SKU: 9006206530380 Категории: ,

Чашите Double Double Magnum се совршени коишто одговараат на најразлични вина. Нејзиниот возвишен сад помага при подобрување на аромите на виното. Елегантната форма помага да се потенцираат овошјето и да се балансираат танините во црвените вина. Овој пакет содржи четири чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, APERITIVO SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *