RIEDEL BAR BRENDY VINUM GLASS

1.970 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

2 in stock

SKU: 9006206514045 Категории: ,

Традиционалната форма на балон на Бренди чашата совршено ги концентрира различните нијанси на букето. Округлиот широк сад совршено легнува на раката за да го доведе виното на вистинската температура, а обликот на чашата е фино прилагоден за да го зголеми уживањето во жестоките пијалоци, покажувајќи го уникатниот карактер на пијалокот. Овој пакет содржи две чаши. Машински е производена и безбедна е за машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BAR BRENDY VINUM GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *