RIEDEL BLACK TIE TOUCH DECANTER PINK

3.320 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

1 in stock

SKU: 9006206817214 Категории: ,
  • Оловен кристал
  • Розова и црна лента инкорпорирана во стаклото
  • 422x295x146 mm(L-B-H)

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE TOUCH DECANTER PINK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *