RIEDEL BLACK TIE SMILE DECANTER

4.800 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

11 in stock

SKU: 9006206212934 Категории: ,

Име: Black Tie Smile

Број: 2009/01

Година: 2010

Висина: 365 mm, 14-3/8 ”

Волумен: 1410 ccm, 49-3/4 oz

Цена: Ексклузивна

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE SMILE DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *