RIEDEL BLACK TIE TOUCH DECANTER

4.800 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206212941 Категории: ,

Навидум пркосејќи и на гравитацијата,  Touch декантерот самостојно се потпира на асиметрична основа во форма на сијалица со раб заострен во елегантно аголен врат. Работ ефективно делува како интегрирана рачка, гарантирајќи удобен зафат на раката. Овој предизвикувачки декантер е изработен со издувување и е формиран рачно, така што секој поединечно претставува уникатно уметничко дело.

Име: Black Tie Touch

Број: 2009/02

Година: 2010

Висина: 365 mm, 14-3/8 ”

Волумен: 1430 ccm, 50-1/2 oz

Цена: Ексклузивна

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL BLACK TIE TOUCH DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *