RIEDEL, CHAMPAGNE TASTING SET

2.750 ден

СЕТ ОД 3 ЧАШИ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206530700 Категории: ,

Овој сет за дегустација содржи една чаша RIEDEL Veritas, една чаша RIEDEL Veritas Rosé шампањ и една чаша Vinum шампањ. Безбедно машинско производство и машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, CHAMPAGNE TASTING SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *