RIEDEL, FIRE & ICE WHISKY SET

2.100 ден

ЧЕТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206530120 Категории: ,

Чашата за Виски е совршена за комплиментирање на секоја поставка на масата, од елегантна до обична. Се одликува со својата динамична, пламен-декорација, дизајнирана од Георг Ридел. Овие елегантни чаши имаат тактилен елемент што го прави пријатното држење на самата чаша. Овој пакет содржи четири чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, FIRE & ICE WHISKY SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *