RIEDEL, FIRE WHISKY GLASS

900 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

5 in stock

SKU: 9006206527618 Категории: ,

Чашата за Виски е совршена за комплиментирање на секоја поставка на масата, од елегантна до обична. Се одликува со својата динамична, пламен-декорација, дизајнирана од Георг Ридел. Овие елегантни чаши имаат тактилен елемент што го прави пријатното држење на самата чаша. Овој пакет содржи две чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење садови.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, FIRE WHISKY GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *