RIEDEL, GIN SET

1.300 ден

ЧЕТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206528134 Категории: ,

Совршен сет чаши за џин, за совршено доживување на богатата билна ароматика типична за овој пијалок со голем потенцијал за волшебни трансформации низ разновидни коктелни експресии.
Со својот волуменозен и елегантен облик на лале, овие софистициран чаши се совршен додаток во сечиј дом. Сетот од четири чаши е идеален за вашите следни чин авантури.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, GIN SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *