RIEDEL, GIN SET

1.870 ден

ЧЕТИРИ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

8 in stock

SKU: 9006206529865 Категории: ,

Екстремниот џин сет е совршен за да им овозможи на љубителите на џин за совршено доживување на богатата ароматика типична на џинот. Забележете: ова е истиот производ како и чашата ‘Extreme Oaked Chardonnay’. Со својата аголна чаша во форма на лале, овие модерни чаши се стилски и функционален додаток за домот на кој било љубител на коктел. Овој пакет содржи четири чаши. Безбедно машинско производство и машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, GIN SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *