RIEDEL, LAUDON LIGHTBLUE GLASS

2.200 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

4 in stock

SKU: 9006206320608 Категории: ,

Овие чаши се совршени за финo виски, коктели, сокови и безалкохолни пијалоци. Високо функционални и произведени од висококвалитетен кристал, овие чаши со разновидна намена со сигурност оставаат впечаток. Чашата Laudon Whisky Lightblue е совршена со тоа што придонесува за луксузот во вашиот дом. Прекрасно изрезбани од најквалитетниот кристал, чашите се задолжителни за познавачите на виски, љубителите на коктели и за секој друг што сака да донесе нов сјај во нивниот дом. Тие го заживуваат класичниот дизајн, додека остануваат модерни со карактеристична смела светлосина боја. Овој пакет содржи една чаша. Машински производени и безбедни за машинско миење.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, LAUDON LIGHTBLUE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *