RIEDEL, SOMMELIERS TINTO RESERVA

2.110 ден

2 in stock

SKU: 9006206211937 Категории: ,

Овој пакет содржи една чаша.
Рачно изработенa и безбеднa за миење во машина

Совршена за следните сорти: Tinto Reserva, Gran Reserva, Tempranillo, Rioja, Ribera del Duero
Иделна за; романитчна вечера, формална вечера, елегантна вечера и за свадби

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, SOMMELIERS TINTO RESERVA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *